RiRi ThE bEsT 4eVeR aNd EvEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RiRi ThE bEsT 4eVeR aNd EvEr

The best of the best-Rihanna
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Търси се втори админ!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
MiSs_Rihanna_FentY
Admin
MiSs_Rihanna_FentY


Female
Брой мнения : 103
Age : 29
Location : В Барбадос(при Ри
Registration date : 10.12.2007

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyНед Яну 27, 2008 11:36 am

Ето го и дългоочакваният конкурс за нов админ!Ето и регламента:
Всеки който иска да се запише за пробен изпит-моля да ме потърси по скайп или да ми прати ЛС до 10.02.2008.Давам поече време за записване щото като знам ''редовните потребители'' колко редовно влизат... Neutral Crying or Very sad Та такам...ето как ще процедираме:Първият който се запише-веднага започва да му тече пробният изпот а тои е:Админ за една седмица(стайл,флуд-всичко включва да си админ)+трябва да ви разгледам сайта(ако имате)+трябва добре да се справяте и с модераторската работа+и разбира се да имате желание WinkSmile Значи трябва да се разбрали вече:срока за записване е до 10.02.2008 а още първият който се запише почва пробен изпит(да не се губи време)и така всеки следващ ше е по една седмица на пробен изпит!Разбира се за да се запишете не трябва да се за пурви път влезнал и с поедно мнение ами по-''редовен'' потребител!След като изтече пробният изпит на всички=резултатите ще бъдат написани,но разбира се ще има и 2,и 3 място защото ако побетителят стане админ и спре да влиза във форума и да не си върщи рабптата-ще бъде премахнат!!!Така че внимавайте преди да се запишете,защото се иска сериозна и отговорна работа!!!
Е това са правилата!Чакам да се запишете!Желая на всички успехххх SmileWink


Последната промяна е направена от на Чет Яну 31, 2008 2:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://ririthebest.bulgarianforum.net
pcdmili
Имаш данни за фенче
Имаш данни за фенче
pcdmili


Брой мнения : 57
Registration date : 17.12.2007

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyНед Яну 27, 2008 11:35 pm

ммм а мен кога ще ме изключиш? от конкурса
иначе тук се записвам и аз
Върнете се в началото Go down
pcdmili
Имаш данни за фенче
Имаш данни за фенче
pcdmili


Брой мнения : 57
Registration date : 17.12.2007

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyНед Яну 27, 2008 11:38 pm

аа да пипитам може ли да кирилизираме?
Върнете се в началото Go down
ririfen
Имаш данни за фенче
Имаш данни за фенче
ririfen


Брой мнения : 91
Registration date : 28.12.2007

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyПон Яну 28, 2008 4:37 am

ами и аз искам да съм админ Smile
Върнете се в началото Go down
MiSs_Rihanna_FentY
Admin
MiSs_Rihanna_FentY


Female
Брой мнения : 103
Age : 29
Location : В Барбадос(при Ри
Registration date : 10.12.2007

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyВто Яну 29, 2008 12:16 am

Ok...знчи вие двете се записвате така ли?!?Плс ми пишете по скайп за да се оточним Wink скайп:miss_rihanna_fenty
Само да поясня че като сте на пробния изпит и искате да смените например стила-първо се констултирайте кам мен,защото тва не е награда да си админ ами си е пробен изпит! Wink Не го обесних много точно ама.....просто се консултирайте с мен преди да сменята стилът Wink
Върнете се в началото Go down
https://ririthebest.bulgarianforum.net
rihannafentyyyyy
Имаш данни за фенче
Имаш данни за фенче
rihannafentyyyyy


Брой мнения : 62
Registration date : 10.01.2008

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyВто Яну 29, 2008 10:41 am

Wink И аз искам да се пробвам Wink
Върнете се в началото Go down
MiSs_Rihanna_FentY
Admin
MiSs_Rihanna_FentY


Female
Брой мнения : 103
Age : 29
Location : В Барбадос(при Ри
Registration date : 10.12.2007

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyСря Яну 30, 2008 2:02 am

Такам ето и за пробния изпит какво става:
Първи ще се пробва:ririfen
След това е:pcdmili
И после:rihannafentyyyyy
само те са ми казали за сега Wink
Върнете се в началото Go down
https://ririthebest.bulgarianforum.net
ririfen
Имаш данни за фенче
Имаш данни за фенче
ririfen


Брой мнения : 91
Registration date : 28.12.2007

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyСря Яну 30, 2008 4:46 am

оки.като си науча ще ти пиша по скайпа
Върнете се в началото Go down
pcdmili
Имаш данни за фенче
Имаш данни за фенче
pcdmili


Брой мнения : 57
Registration date : 17.12.2007

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyЧет Яну 31, 2008 1:07 pm

кажете ми аз от кога започвам?
Върнете се в началото Go down
titinczeto
Имаш данни за фенче
Имаш данни за фенче
titinczeto


Брой мнения : 62
Registration date : 01.02.2008

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyНед Фев 03, 2008 5:00 am

и аз много искам да съм админче
Върнете се в началото Go down
MiSs_Rihanna_FentY
Admin
MiSs_Rihanna_FentY


Female
Брой мнения : 103
Age : 29
Location : В Барбадос(при Ри
Registration date : 10.12.2007

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyПет Фев 08, 2008 1:23 pm

Ми значи от днеска почва да е pcdmili админ на пробен изпит,а после rihannafentyyyyy и накрая titinczeto!!!
Върнете се в началото Go down
https://ririthebest.bulgarianforum.net
MiSs_Rihanna_FentY
Admin
MiSs_Rihanna_FentY


Female
Брой мнения : 103
Age : 29
Location : В Барбадос(при Ри
Registration date : 10.12.2007

Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! EmptyПет Фев 22, 2008 10:37 am

Такам много се извинявам че ме нямаше доста време но найстина не ми остава време а и пък съм наказана да не сядам на компа!!!Значи дотук на орибен изпит са минали само pcdmili и ririfen!Знчи нищо че оцдмили н промени нощо ж стила,тя се справи отлично в другите неща...като да си модератор!!!Нямам да коментирам ририфен,защото тя НИЩО не направи!!!!!Има още двама кандидати: titinczeto и rihannafentyyyyyyy нз точно кога ще започнат...но...очаквайте скоро!!!
Върнете се в началото Go down
https://ririthebest.bulgarianforum.net
Sponsored content





Търси се втори админ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търси се втори админ!   Търси се втори админ! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Търси се втори админ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RiRi ThE bEsT 4eVeR aNd EvEr :: За форума/Конкурси/Съобщения-
Идете на: