RiRi ThE bEsT 4eVeR aNd EvEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RiRi ThE bEsT 4eVeR aNd EvEr

The best of the best-Rihanna
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 интервю след концерта

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ririfen
Имаш данни за фенче
Имаш данни за фенче
ririfen


Брой мнения : 91
Registration date : 28.12.2007

интервю след концерта Empty
ПисанеЗаглавие: интервю след концерта   интервю след концерта EmptyСъб Дек 29, 2007 3:07 am

Ей, Риана, здрасти! Толкова се радваме, че дойде в България, ти си наистина суперзвезда тук!
Благодаря много!

Хареса ли ти шоуто в София?
Абсолютно! Публиката беше невероятна, имаше толкова много хора. Просто страхотно, жестока публика - валеше дъжд, беше ужасно студено, но всички останаха до последно, за да гледат концерта.

Ти си само на 19 години, а вече имаш записани цели три мултиплатинени албума. Как се справяш с този огромен успех?
Понякога наистина ти идва в повече, но аз стоя здраво на земята, защото съм обградена с прекрасни хора. Наоколо е пълно с изкушения, няма как. Но ако имаш правилните хора до себе си, можеш да запазиш вярната посока. Да останеш фокусиран върху това, което правиш.

Значи има доста хора под твоя чадър, добри приятели наблизо, така ли?О, да. Със сигурност имам страхотни приятели, напълно отдадени и истински.

Имаш и толкова много хитови парчета, Umbrella feat. Jay-Z ли е любимият ти сингъл?
Да, определено е една от най-любимите ми песни. Другата ми много любима е Don’t Stop The Music.

Много сме любопитни за нещо интересно от записите на последния ти албум Good Girl Gone Bad, от който са и двете парчета?
Това беше най-забавното време, което съм прекарвала в студио. Работих с изумителни хора като Тимбаланд, Джъстин Тимбърлейк, Ни-Йо, само яки хора. Когато направихме Umbrella, беше просто като избухване. Все едно светкавица мина през мен. Записите, миксирането, всичко стана точно така, както го исках. Просто това беше музиката, която исках да направя.

Риана, разкажи ни кой най-много е повлиял на музиката ти? Искаме имена.
О, имам много музикални влияния. В самото начало, когато започнах да мечтая да стана певица, Марая Кери и Селин Дион бяха моите звезди. Сега се възхищавам най-много на Мадона, страшно я харесвам като артист заради начина, по който взривява публиката. Тя е толкова смела и безстрашна, няма как да не я харесаш!

Винаги ли си мечтала да бъдеш поп звезда? Ако не беше станала певица, какво друго щеше да си?
Винаги съм искала това – да бъда певица, винаги. Но сега много искам да се занимавам и с актьорство, танци. Модата също ми е интересна напоследък.

Как изглежда един ден на Риана?
Ами когато сме на турне, през нощта пътуваме, а на сутринта вече сме в нов град. Настаняваме се, взимам си душ. После отиваме на мястото на концерта, оглеждаме обстановката, правим саундчек. След това се започва с прическите и грима. Излизам на сцената, забавлявам се. А след това отново тръгваме към следващия град. И така...

А какво правиш в свободното си време, как разпускаш?
Почти не ми остава свободно време, но когато все пак си открадна малко, се опитвам да поспя.
Върнете се в началото Go down
pcdmili
Имаш данни за фенче
Имаш данни за фенче
pcdmili


Брой мнения : 57
Registration date : 17.12.2007

интервю след концерта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: интервю след концерта   интервю след концерта EmptyСъб Дек 29, 2007 2:02 pm

това от радио фреш ли е? защото имаше някаква Вяра дето и правила интервю и се снимали.. абе.. Laughing
Върнете се в началото Go down
 
интервю след концерта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RiRi ThE bEsT 4eVeR aNd EvEr :: Риана...всичко за нея :: Концерта на Риана в София-
Идете на: